Сучасний центр ядерної медицини


19.02.2012

Прем'єр-міністр Микола Азаров переконаний, що соціально-політична стабільність є запорукою успішного розвитку України.

Про це він заявив сьогодні під час відвідування Київського міського клінічного онкологічного центру "Центр ядерної медицини з ранньої діагностики онкологічних захворювань з використанням ПЕТ-технологій та променевої терапії".

"Відновлювати набагато важче, ніж робити послідовно. Ті всі об'єкти, якими нам довелося займатися, починаючи від" Олімпійського ", цього центру і багатьох інших об'єктів, які ми починали, - все це відновлювати і повертати той ритм будівництва, був на всіх об'єктах, набагато важче, ніж починати об'єкт з нуля. Тому питання стабільності в країні - це ключове питання для розвитку нашої країни ", - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що рішення про будівництво центру ядерної медицини було прийнято на початку 2007 року, в 2008-2009 роках кошти на ці потреби не виділялися, і тільки в 2010 році було відновлено будівництво.

Прем'єр зазначив, що в жовтні 2010 року відкрито центр і запустили все обладнання, а масово приймати хворих центр почав тільки через рік.

"Так сталося через те, що було втрачено час на важливому етапі, коли починали будувати центр. Не можна починати будувати, а потім припиняти будівництво. За цей час проходять гарантійні терміни на обладнання, втрачаються контакти губляться темпи будівництва, розбігаються фахівці", - зазначив глава уряду.

Одночасно він констатував, що уряду в короткі терміни вдалося створити в Україні сучасний центр ядерної медицини і почати ранню діагностику та лікування раку. Також швидко були підготовлені фахівці.
Інф. Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

 
Рейтинг@Mail.ru