МОЗ зайнявся благодійністю


19.02.2012

Прес-служба Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації через повідомляє про те, що з 01.02.12. в Російській Федерації людям, що страждають рідкісними захворюваннями почали збирати матеріальну допомогу, запустивши Всеросійську благодійну акцію.


Відповідно до закону «Про основи здоров'я громадян РФ», що набув чинності 01.01.2012, в якому для рідких - Орфа - захворювань, відвели спеціальну статтю, в МОЗ почали складати списки громадян Росії з такими діагнозами. До рідкісних в РФ відносять хвороби, що зустрічаються в пропорції 10 хворих: 100 000 чоловік, що населяють країну.

Акція буде проходити протягом усього місяця - до двадцять дев'ятого лютого. Весь цей час в пресі з'явиться безліч матеріалів присвячених цій проблемі - інтерв'ю з кращими фахівцями, що розповідають про такі хвороби, сюжети, що розповідають про конкретних людей, яким поставлений рідкісний діагноз, про їхні проблеми та способи їх вирішення ... Люди будуть дізнаватися про рідкісні захворюваннях з телевізійних програм, радіо передач, газетних статей, повідомлень на стрічках інформагентств.

Двадцять 9 лютого 2012 оголошено Міжнародним днем ​​рідкісних захворювань. Міністр охорони здоров'я і соціального розвитку Російської Федерації Тетяна Голікова повинна буде очолити проведення міжрегіональної відеоконференції, в якій візьмуть участь багато представників різних громадських організацій і фондів благодійності, які надають підтримку людям з рідкісними хворобами.

Є чимало регіонів, у яких хворих вже стали забезпечувати ліками і спеціальними продуктами харчування. Але деякі захворювання мають досить дороге лікування і для придбання препаратів, на курс лікування одного такого хворого, необхідна сума, яку можна зіставити з річним бюджетом регіональної охорони здоров'я.

Саме для таких випадків необхідна матеріальна допомога, що надається благодійними фондами та іншими спонсорами. У багатьох країнах світу це вже давно стало нормою.

 
Рейтинг@Mail.ru