Ефірні масла для жінок


19.02.2012

Ароматерапія може перенести нас в тонкий світ чудесних запахів, які надають незрима дію на наші тіла і духовний стан. Але враховуючи, що аромати масел рослин індивідуальні, як і люди, тому вибір відповідного ефірного масла справа нелегка.


Можливо, на порозі 8 Березня деякі чоловіки вже серйозно замислюються про те, що такого незвичайного можна подарувати своїм дорогим дамам. Звичайно, про смаки не сперечаються, але все-таки, чому б не придивитися до ароматерапії?

Вважається, що ароматерапію використовували вже стародавні єгиптяни. Але деякі давніші джерела вказують, що знання про ефірні олії дійшли до нас від попередніх цивілізацій. У багатьох культурах існують традиції, пов'язані з воскуріванія ароматів в повсякденному житті або під час ритуалів.

Це не випадково, адже деякі рослини дійсно можуть надавати магічну дію. Але не будемо заглиблюватися в містику і поговоримо про найбільш доступних і корисних ароматичних маслах.

Бергамот. У метушні дня з постійною напругою ефірне масло бергамота зможе додати сил і зняти втому. Його назва походить від італійського містечка, де він вирощувався у великих кількостях. Бергамот може також підняти настрій, поліпшити пам'ять і увагу.

Ваніль. Якщо ви плануєте романтичний вечір, то аромат ванілі може підсилити ефект. Запах ванілі додасть інтригу, як чоловікам, так і жінкам. Ваніль символізує чуттєвість і духовність в єднанні двох сердець. Її природа спрямована на злиття двох людей. У стародавні часи в Мексиці ваніль навіть вважалася божеством. Зазвичай ваніль використовують як заспокійливий засіб, яка рятує від гніву, роздратування і інших негативних переживань.

Грейпфрут дає приємний аромат, стимулюючий легкість духу і прояснення свідомості. Поставте аромалампу з ефірним маслом грейпфрута в кімнаті, щоб забути про старі образи, примхливості і напрузі, а також посилити процеси самоочищення. Грейпфрут відноситься до стихії вогню, тому він сприяє появі оптимізму.

Герань. Різнобічний лікувальний потенціал ховається в герані. Ефірне масло герані володіє противірусною і антибактеріальною дією. Воно також ефективно для загоєння ран, при виразках, опіках і обмороженнях. Герань також підійде людям, страждаючим серцево-судинними захворюваннями, тому що нормалізує артеріальний тиск, позбавляє від набряків і мігрені.

Кедр. Це дерево асоціюється зі стійкістю і непорушною міцністю. Аромат олії кедра може додати впевненості та непохитності у важких обставинах. Ефірне масло кедра заспокоює, усуває неспокій і нервозність, одночасно надає мудрості. Кедр також має стимулюючу дію в статевій сфері і застосовується при хворобах дихальних шляхів.

Лаванда. Вона є символом духовної любові і пов'язана з прощенням і співчуттям. Багатьом відомо антидепресивну дію лаванди. Дійсно, аромат лаванди може зняти дратівливість, неспокій, гармонізувати емоції. Лаванда заспокоює серце, знімає перевтому, позбавляє від безсоння, укріплює імунітет.

Розмарин. У Стародавньому Римі розмарин застосовувався на похоронах. Було прийнято класти гілки розмарину на кришку труни. Його листя також спалювали в лазаретах для очищення повітря. Розмарин стимулює розумову активність і концентрацію уваги. Може додати впевненості, чуттєвого сприйняття і підвищити творчий потенціал. Аромат розмарину позбавляє від кошмарів і нормалізує сон.

Евкаліпт. Евкаліпт має виражену антимікробну і протизапальну дію. Він також активізує пам'ять, покращує настрій і знімає сонливість. Не дарма коали живуть в евкаліптових гаях! Евкаліпт застосовується при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Дослідження довели що аерозоль, що містить 2% ефірного масла евкаліпта, вбиває до 70% стафілококів, що знаходяться в повітрі.

 
Рейтинг@Mail.ru