Тварини у сні попереджають про хвороби


19.02.2012

Лікарі радять при наявності можливості обов'язково завести домашню тварину - навіть акваріумні рибки роблять благотворний вплив на здоров'я. Але вихованець в будинку може бути корисний ще й тому, що першим готовий прийти на допомогу.


У США карликовий шнауцер врятував життя літній жінці по імені Бет Беннет, коли та, послизнувшись, зламала шийку стегна. Кілька років тому ця одинока мешканка Арізони обзавелася вихованцем «для душі», якого назвала Денні. На дозвіллі Бет вчила цуценя приносити їй по команді трубку стаціонарного бездротового телефону, а також її мобільний телефон.

Минулого тижня немолода дама посковзнулася на гладкій плитці підлоги у власній кухні, впала і, як з'ясувалося згодом, зламала шийку стегна. Від больового шоку жінка втратила свідомість, і в себе прийшла від того, що її улюбленець Денні старанно вилизував їй обличчя. Самотній жінці, безпорадно розпластався на підлозі, загрожувала смерть - будь-який рух завдавало сильний біль, так що Бет навіть була не в силах попросити чиєїсь допомоги.

Зібравшись з духом, вона подала знак Денні. І хоча пес, за словами господині, в останні два роки не приносив їй телефон, він все ж швидко зрозумів, що від нього вимагається: через хвилину трубка була в руках у Бет, і та змогла набрала 911.

Тварини, яких ми бачимо уві сні, здатні попереджати про майбутні хвороби.

Собаки. Якщо псина уві сні ластитися і взагалі робить знаки розташування і відданості, то людина дійсно може розраховувати на друзів, попросити у них допомоги і підтримки. Нові знайомства, що з'явилися в цей період, також виявляться міцними і перспективними. Але якщо собака уві сні агресивна, гарчить і гавкає, то будьте гранично уважні і тактовні в спілкуванні з друзями, щоб не спровокувати буйну сварку.

Вовк. Людині, що побачив його уві сні, явно не вистачає любові, тепла і турботи.

Кішка. здавна пов'язувалася з усім магічним, і якщо вона сниться, значить, у вирішенні важливих проблем не варто питати нічиєї ради. Слухайте тільки свій внутрішній голос, покладайтеся на власну інтуїцію.

Птахи. Чим «благородніше» птах, який ширяє в сновидіннях в небесах, тим краще для сплячого. Якщо, приміром, це орел чи яструб, то, значить можна сміливо намагатися добитися кар'єрного зростання, підвищення зарплати і взагалі реалізувати свої найсміливіші і масштабні плани. Побачивши сову або ворону, варто розраховувати на отримання цінної інформації. А ось всяка дрібниця у вигляді непоказних пташин означає дрібні неприємності. Якщо ж птах уві сні раптом опустилася на вас і того гірше - клюнула, то будьте готові до того, що з вас запитають за всіма статтями за минулі гріхи і помилки.

Риби, як мешканці підводних глибин, символізують недоступність, недосяжність. І після «рибного» сну вам краще переглянути з холодним серцем і головою усі свої заплановані починання. Багато хто з них не відповідають вашим здібностям і силам, і краще це чесно визнати, ніж потім жалкувати про марні витрати.

Комахи. Сигналізують про ... сексуальних потягах. У першу чергу, нереалізованих фантазіях і почуттях, в яких сплячий не може зізнатися. По-хорошому, сексуальна енергія повинна знаходити вихід, а не томити даремно плоть. Так що є сенс, відкинувши сором'язливість, продемонструвати свою зацікавленість того, хто давно подобається. Або запропонувати вже наявним партнеру нову сексуальну гру.

 
Рейтинг@Mail.ru