Продукти для здорового харчування


19.02.2012

Дані факти стали очевидні в результаті проведеного дослідження, в якому були задіяні 900 чоловік. Кисломолочні і нежирні молочні продукти не дають більш-менш значущих результатів.


Згідно з отриманими в результаті експерименту даними, знижують ризик захворювання діабетом і сприяють зменшенню надлишкової маси тіла такі природні компоненти, як сироватковий протеїн, вітамін D, кальцій і магній. Крім зазначених продуктів, фахівці стверджують, що на поліпшення пам'яті найбільший позитивний вплив мають ще п'ять складових.

Мед сприяє сприйняттю і засвоєнню інформації, зменшує почуття занепокоєння і тривожності у людини. Гречана крупа збільшує концентрацію уваги завдяки вмісту великої кількості заліза в легко засвоюваної формі. Залізом також багаті гранати, яблука, печінку і чорний хліб.

Тверді сири сприяють підтримці нервових закінчень в активному стані, допомагаючи людині в разі необхідності швидко розслабитися або навпаки, зосередитися. Велику користь організму приносить вживання риби і морепродуктів. Ці дари моря знижують холестерин і налагоджують обмін речовин. Завдяки активним речовинам, що містяться в м'ясі риби, судини мозку підтримуються в працездатному стані. Імбир сприяє стимуляції кровообігу і вільної циркуляції крові навіть в найбільш крихітних судинах людського мозку.

 
Рейтинг@Mail.ru