Краще не їсти свіжий хліб


19.02.2012

Ви обожнюєте насолоджуватися смаком свіжого хліба з ароматною скоринкою, яка хрумтить так заманливо? Ви навряд чи навіть здогадуєтеся, що свіжий хліб не настільки вже й безпечний. Але як же хліб, який просто тане в роті, може бути шкідливим?


Весь підступ ось у чому: в свіжому хлібі є продукти бродіння, які ще не встигли з нього вивітритися. Саме тому наш організм засвоює черствий і свіжий хліб по-різному, хоча їх склад - однаковий. Таким чином, після ласощі щойно спеченої булочкою ми маємо перевантажений шлунок, напружений кишечник, підшлункову залозу та печінку.

Особливо небезпечна свіжа випічка тим, хто схильний до порушень роботи шлунково-кишкового тракту, тому що тільки що спечене тісто сприяє подразнення шлунка і може спровокувати загострення хронічних хвороб.

З злегка черствого хліба практично всі продукти бродіння вже випарувалися, тому він повністю безпечний навіть для людей, які страждають від недуг, пов'язаних шлунком і роботою кишечника. Черствий хліб дуже добре засвоюється організмом, хоча його смакові якості вже не настільки привабливі. Якщо ви дотримуєтеся дієти, обов'язково замініть скибочку свіжого хліба на трохи черствий. Завдяки цьому ви схуднете швидше і безпечніше.

 
Рейтинг@Mail.ru