Люди стали частіше хворіти


19.02.2012

За останні 10 років зі скаргами на хламідіоз і генітальний герпес до лікарів стало звертатися вдвічі більше людей.


У зв'язку зі зростаючою кількістю розлучень серед тих, кому за 45, рівень захворюваності венеричними захворюваннями також зростає. А, як повідомляють британські лікарі, кожен п'ятий дорослий чоловік, що лікується від ВІЛ інфекції, старше 50 років. Вони пов'язують це з збільшеною кількістю розлучень, оскільки все більше і більше людей у ​​віці починають займатися сексом з новими партнерами без презервативів. Особливо вразливі перед ВІЛ інфекцією чоловіки, що користуються віагрою для підтримки потенції. Захворюваність хламідіозом і генітальним герпесом подвоїлася, а сифіліс, який фактично зник десять років тому, знову став актуальною проблемою. Особливо небезпечний сифіліс без симптомів.

Серед літніх британців 50-90 років за статистикою четверо з п'яти ведуть активне статеве життя. Також, 10% з них не проти завести роман під час відпустки. Більш того, літні свінгери також сприяють поширенню венеричних захворювань, оскільки не завжди користуються презервативами, міняючись партнерами і під час групового сексу.

Експерти попереджають, що зміни, що відбуваються в організмі жінок після менопаузи, роблять їх більш уразливими до інфекцій. «Занадто багато людей, які переривають свої тривалі відносини, не думають про безпечний секс. Однак захворювання, що передаються статевим шляхом, не дивляться на ваш вік », - відзначають вони.

 
Рейтинг@Mail.ru