Консиліум з лазерної підтяжки обличчя


19.02.2012Пластична хірургія - галузь медицини, яка розвивається швидкими темпами і вбирає в себе найсучасніші досягнення науки і лікарської практики. Відбувається це в не останню чергу тому, що спеціалісти - пластичні хірурги - постійно вчаться, освоюючи нові техніки, нові апарати, аналізуючи досвід колег.

Тут важливу роль відіграє професійна чесність, відкритість і вміння показати свої методики, бажання обговорити їх з колегами і поділитися досвідом.

Пластичний хірург З.М.Битдаев з покоління лікарів, які готові працювати у відкритому інтелектуальному і професійному просторі.

16-17 лютого, на запрошення керівництва клініки пластичної хірургії "Б'юті Доктор", в Росію приїде естетичний і пластичний хірург Ян Алексіс Ренуле, Член Німецької Асоціації хірургів (DGCH: Deutsche Gesellschaft für Chirurgie), Німецької Асоціації пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії (DGPRÄC : Deutsche Gesellschaft der Plastischen, Rekonstruktiven und Ästhetischen Chirurgen), Американського співтовариства лазерної медицини та хірургії (ASLMS: American Society for Laser Medicine and Surgery), Міжнародної Академії корекції тіл і лазерної ліпосакції (International Academy for Body Contouring and Laser Lipolysis).

Колеги по професії - Заур Махаровіч і Ян Алексіс - працюють зараз над вдосконаленням техніки лазерної ліпосакції, використовують апаратуру однієї компанії Asclepion Laser Techologies, яка на ринку медичних лазерних технологій більше 25 років, накопичили серйозний практичний матеріал, що вимагає осмислення і класифікації.

З 2011 року в сфері професійних інтересів Рено і Битдаева - лазерна підтяжка обличчя, якій і буде присвячена робоча зустріч хірургів.

Це не конференція і не семінар, скоріше - консиліум, на якому обидва досвідчених фахівця обговорять технологію, її переваги в корекції овалу обличчя, способи реабілітації пацієнта.

Зустріч пройде в робочому режимі, колеги обговорять відео операцій, фото пацієнтів "до" і "після", проведуть спільну консультацію в клініці пластичної хірургії "Б'юті Доктор".

Оскільки на ці дні в клініці призначені планові операції з лазерної підтяжки обличчя, Ян Алексіс Ренуле запрошений бути присутнім в операційній, де Заур Махаровіч Битдаев поділиться практичним досвідом з колегою з Німеччини.

 
Рейтинг@Mail.ru