Клінчаєв будуть реанімувати


19.02.2012

1 лютого в Клинское міській лікарні відбулося відкриття другого реанімаційного відділення.


Сучасне лікувальний заклад, особливо така лікарня як наша, - говорить головний лікар Клинское міської лікарні Олексій Лабутін, - покликане надавати медичну допомогу всім важким хворим, і починати надання допомоги в максимально короткі терміни.
Раніше в лікарні було 12 ліжок для проведення реанімаційних заходів, тепер їх кількість збільшилася вдвічі. Незважаючи на те, що зараз активно впроваджується програма модернізації охорони здоров'я, як розповів начальник управління охорони здоров'я Андрій Плутніцкій, дана програма не передбачала відкриття другого реанімаційного відділення, це була ініціатива керівництва Клинское міської лікарні. Гроші ж на оснащення нового відділення були отримані з коштів місцевого бюджету.
- Ми повинні прагнути відкривати якомога більше спеціалізованих ліжок, забезпечити їх обладнанням і кадрами, для того щоб мати можливість максимально ефективно надавати медичну допомогу з порятунку життя і збереження здоров'я наших пацієнта, - сказав Олексій Валентинович.
І насправді нове відділення обладнано найсучаснішими апаратами для екстрених випадків. Важливим фактором є те, що тепер пацієнти будуть потрапляти не в приймальний спокій, а відразу на реанімаційну ліжко, де лікарі зможуть ставити діагноз по ходу проведення реанімаційних заходів.

 
Рейтинг@Mail.ru