Вугрової висип - проблема


19.02.2012

Вугрової висип - проблема, яка дорослим часто не здається особливо значущою, для молодих людей може обернутися психологічною травмою на все життя. До того ж прищі - часто лише зовнішнє свідчення збоїв всередині організму, що вимагає уваги і часто досить тривалого лікування. У Пензенському обласному центрі спеціалізованих видів медичної допомоги готові допомогти. На базі центру відкрився новий безкоштовний косметологічний кабінет.


У кабінеті - обладнання, якому може позаздрити будь-яка висококласна косметологічна клініка. Зараз лікар проводить процедуру «дерсанваль» - обробляє шкіру мікрострумів з протизапальною дією. «Дерсанваль» - один з передових методів боротьби з вугрової хворобою, але не єдиний на озброєнні косметологів.

«Можна провести діагностику шкіри на апараті, також можна зробити ультразвукову чистку, мікрострумову терапію», - сказала дерматовенеролог-косметолог Центру спеціалізованих видів медичної допомоги Пензенської області Тетяна Бархатова.

Ідея відкрити безкоштовний косметологічний кабінет для підлітків з'явилася в центрі давно. Лікарі бачили, що юних пацієнтів більше турбують проблеми із зовнішністю, ніж зі здоров'ям. Адже вугрі - удар по самооцінці і серйозне захворювання, впевнений головний лікар центру.

«Воно протікає тривало, піддається корекції дуже важко, вимагає реабілітації, вимагає психологічного підходу, тому що, ви самі розумієте, в цьому віці діти дуже сильно реагують на свій зовнішній вигляд», - зазначив головний лікар Центру спеціалізованих видів медичної допомоги Пензенської області Сергій Рибалкін .

Лікують тут і зовсім, здавалося б, запущені випадки - за допомогою лазерної терапії. Процедура безболісна і вкрай ефективна. У будь-якому випадку з підлітком спочатку розмовляють, виявляють протипоказання, консультують. 17-річна Лера вважає, що відвідувати косметолога потрібно регулярно - особливо дівчатам.

«Призначає, ніж користуватися, якою косметикою краще користуватися, щоб не було висипань на шкірі. Шкіра стала набагато краще, я вважаю, що ця послуга досить актуальна буде для підлітків, бо саме їх це найбільше турбує », - відповіла пацієнтка Валерія Еппле.

 
Рейтинг@Mail.ru