Кір хворіє нещеплених молодь


19.02.2012

«Статистика, яка є в Західній Україні, стверджує, що головним чином на кір хворіють молоді люди від 16 до 30 років. Це група ризику по виникненню захворюваності, але не по тяжкості. Найчастіше хворіють нещеплені люди », - повідомив Крамарєв.


Нагадаємо, на сьогоднішній у Львівській області хворіють на кір більше 1 тисячі дітей. Про це повідомили в Головному управлінні освіти і науки Львівської ОДА.

«Всього за грудень і січень зафіксовано понад 1 тисячі дітей, хворих на кір. Станом на 26 січня зустрічалися поодинокі випадки захворювання на кір у всіх районах області. Закрито були окремі класи », - йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що щеплення від кору проводиться два рази: в 1 рік і в 6 років.

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Моісеєнко, зазначила, що відсутність щеплень у дитини - перш за все, загроза для його здоров'я. «Я хочу нагадати всім батькам, що відсутність щеплень - це перш за все загроза для здоров'я невакцинованих дитини», - сказала Моїсеєнко і все ж рекомендувала всім дотримуватися календаря щеплень. А про можливість відвідування дошкільних навчальних закладів дітьми, які не мають щеплень, вона зокрема, зазначила, що подібна практика застосовується і в інших країнах.

 
Рейтинг@Mail.ru