Діагностика депресії


19.02.2012

Зовсім недавно була розроблена нова методика, що дозволяє розпізнати депресію за аналізом крові. Дана методика була розроблена американськими вченими, які за допомогою аналізу крові здатні провести точну діагностику депресії.


Аналіз являє собою якісь дев'ять «біомаркерів», за допомогою яких, за допомогою крові надається можливість визначити наявність депресії в плазмі. За словами вчених, спроби визначити стан депресії по єдиному речовині крові або за допомогою сечі, виявилися марними. Все через те, що дані речовини не є достатньо чутливими для виявлення ознак депресії.

Система, яка визначає «біомаркери» більшою мірою пов'язана з виявленням деяких ознак депресії, таких як запалення і взаємодія нервових клітин зі структурами мозку. Вони ж і відповідають за сприйняття мізків стресових ситуацій та іншого. За результату даного аналізу буде можливість прорахувати за допомогою якоїсь формули ймовірність того, що пацієнт схильний до депресії. За допомогою результатів аналізу вдалося з'ясувати, що його чутливість становить близько дев'яноста відсотків, з вісімдесяти можливих.

До того, як учені розробили і ввели в дію застосування даного аналізу, можливість виявити депресію у людини представлялася лише при особистій бесіді. В ході бесіди фахівець вже робив висновки, чому пацієнт схильний до депресії і схильний він їй взагалі. Але діагноз лікарів після бесід може змінюватись і не завжди відповідати дійсності. Саме тому дане нововведення, яке допоможе виявляти депресивний стан у людини за допомогою біологічного аналізу, на сьогоднішній день вкрай необхідно і корисно.

 
Рейтинг@Mail.ru