Жінки схильні до ожиріння


19.02.2012

Нарешті був з'ясований питання, чому одні жінки з віком повніють, а інші ні. Шведські фахівці вважають, що на зайву вагу з віком впливають не тільки спосіб життя або гени, але і наші емоції. В основному, це жіночі ревнощі. Вона здатна привести навіть до ожиріння.


Рагнар Свенсона і Кейт Лавенскі поставили досвід, який наочно показує цю залежність. Близько сімдесяти жінок брали участь в експерименті. Усім їм було запропоновано оцінити дискомфорт, який вони відчувають у той момент, коли їх партнери оцінююче роздивляються дівчат модельної зовнішності. Як і передбачалося, самими ревнивими виявилися повні жінки. Всі наступні експерименти підтвердили, що ревнощі стає головним чинником при наборі зайвих кілограмів.

За словами фахівців, ревнощі - почуття, що викликає негативну реакцію організму, розбалансування гормонів, в результаті цього дуже сильно страждає ту ділянку головного мозку, який відповідає за апетит і як наслідок - відбувається набір зайвої ваги. З чоловіками такого не трапляється тому, що їх мозковий центр апетиту під час нападів ревнощів залишається незачепленим.

 
Рейтинг@Mail.ru