Найпопулярніше:
 • Методы избавления от шрамов
 • Маски для укрепления волос
 • Косметические маски для лица
 • Ризик інсульту
 • Жінки схильні до ожиріння
 • Діагностика депресії
 • Розсіяний склероз можна передбачити
 • Куріння підвищує шанси народити дівчинку
 • Фотодинамічна діагностика
 • Засоби проти алергії
 • Новий спосіб лікування ожиріння
 • Pfizer відкликала з продажу в США 1 млн. упаковок
 • Чоловіки запам'ятовують погане
 • Тест-смужки для хворих діабетом
 • Телефон навчили діагностувати рак


 • 19.02.2012

  Британські та німецькі вчені виявили мутацію одного з генів, наявність якої вдвічі підвищує ризик найбільш поширеної форми інсульту.
  19.02.2012

  Нарешті був з'ясований питання, чому одні жінки з віком повніють, а інші ні. Шведські фахівці вважають, що на зайву вагу з віком впливають не тільки спосіб життя або гени, але і наші емоції. В основному, це жіночі ревнощі. Вона здатна привести навіть до ожиріння.
  19.02.2012

  Зовсім недавно була розроблена нова методика, що дозволяє розпізнати депресію за аналізом крові. Дана методика була розроблена американськими вченими, які за допомогою аналізу крові здатні провести точну діагностику депресії.
  19.02.2012

  Вчені з Лондонського Інституту Неврології та Інституту клітинної та молекулярної біології описали аналіз крові, який може передбачити перебіг розсіяного склерозу.
  19.02.2012

  Як встановило масштабне педіатричне дослідження, у батьків, які палять, що вирішили завести дитину, значно більше шансів народити дівчинку, а не хлопчика.
  19.02.2012

  Знайти спосіб підвищити ефективність трансуретральної резекції нем'язові-інвазивного раку сечового міхура - такою ідеєю задалися фахівці відділення урології Академічного медичного центру Амстердама. Відправною точкою пошуку нідерландських урологів послужило спостереження, що високий рівень ранніх рецидивів нем'язові-інвазивного раку сечового міхура безпосередньо залежить від ефективності трансуретральної резекції (ТУР) сечового міхура. З цією метою були вивчені вже апробовані або розвиваються методи, здатні поліпшити ТУР.
  19.02.2012

  Кашель, чхання, соплі! Все це симптоми алергічної реакції, яка носить, зазвичай, сезонний характер і виявляється, в основному, навесні. Але чи означає це, що сінна лихоманка - це та сама причина, яка завадить нам радіти життю і пробудженню природи, насолоджуватися весняним сонцем і свіжим повітрям? Зовсім ні! Адже для того щоб кожен день вдихати на повні груди чисте повітря зовсім необов'язково присвячувати половину свого життя ходіння по аллергологам і виявлення симптомів. Досить звернутися за допомогою до самої природи - і тоді ніяке весняне цвітіння, навіть саме буйне і пишне, не буде викликати у вас ніяких незручностей, а лише доставляти радість.
  19.02.2012

  У США запатентована нова технологія лікування ожиріння. Фахівці з Медичної школи Х'юстона Техаського університету запропонували вводити пацієнтів у стан сплячки.
  19.02.2012

  Широко відома в усьому світі компанія Pfizer відкликала з продажу в США близько 1 млн. упаковок протизаплідних таблеток. Їх підозрюють в неефективності через вміст недостатньої кількості діючих речовин.
  19.02.2012

  Спогади жінок про подію в минулому, пов'язані з не дуже приємними переживаннями і сильними емоціями, менш точні, ніж спогади чоловіків.
  19.02.2012

  У Санкт-Петербурзі проведено 80 з 120 заявлених конкурсів на закупівлю пільгових ліків, на наступному тижні всі аукціони будуть завершені, а ліки вже надходять в аптеки. Про це сьогодні, 3 лютого, повідомив кореспонденту ІА REGNUM виконуючий обов'язки голови комітету з охорони здоров'я Санкт-Петербурга Володимир Жолобов.
  19.02.2012

  Інженери NASA розробили мобільний пристрій для діагностики раку. Прилад являє собою чіп - аксесуар для смартфона, який розпізнає ракові клітини.
  19.02.2012

  «Статистика, яка є в Західній Україні, стверджує, що головним чином на кір хворіють молоді люди від 16 до 30 років. Це група ризику по виникненню захворюваності, але не по тяжкості. Найчастіше хворіють нещеплені люди », - повідомив Крамарєв.

   
  Рейтинг@Mail.ru