Найпопулярніше:
 • Методы избавления от шрамов
 • Маски для укрепления волос
 • Косметические маски для лица
 • Ризик інсульту
 • Жінки схильні до ожиріння
 • Діагностика депресії
 • Розсіяний склероз можна передбачити
 • Куріння підвищує шанси народити дівчинку
 • Фотодинамічна діагностика
 • Засоби проти алергії
 • Новий спосіб лікування ожиріння
 • Pfizer відкликала з продажу в США 1 млн. упаковок
 • Чоловіки запам'ятовують погане
 • Тест-смужки для хворих діабетом
 • Телефон навчили діагностувати рак


 • 30.11.2012

  Рано чи пізно кожен стикається з проблемою наявності шраму.

  Схоже, для чоловіків поява чергового шраму не виявляється трагедією, адже по поширеній думці, шрами їх тільки прикрашають. Сучасне мистецтво татуажу досягло таких висот, що спеціально зроблений майстром-татуювальник декоративний «медичний» шрам неможливо відрізнити від справжнього. І раз існує попит на такого роду шрами у чоловічої половини людства, значить, представники сильної статі дійсно пишаються своїми шрамами.
  30.11.2012

  Мрія жіночої половини людства - красиві, густі і сильні волосся. Це не тільки прикрашає, але і дуже подобається чоловікам. Але через не збалансованого харчування, навколишнього середовища і способу життя волосся січеться, рідшають (тому що активно випадають) і ламаються. Залишається тільки шукати виходи, як же впорається з такою напастю.
  30.11.2012

  Жінки хотіли бути красивими, привабливими і молодими у всі часи. І не секрет, що особливе значення вони завжди надавали шкірі обличчя, яка може свідчити не тільки про вік її власниці, але й про стан здоров'я всього організму.
  19.02.2012

  Денний сон скорочує ризик смерті від хвороб серця на 40%, з'ясували американські вчені.
  19.02.2012

  Японські дослідники виявили, що літні люди, які п'ють зелений чай, залишаються фізично активними, ніж їхні однолітки, вони також менш схильні до розвитку функціональної інвалідності.
  19.02.2012

  У розпал епідемії грипу в Японії з прилавків магазинів зникли йогурти, які містять лактобактерію R-1, яка, за деякими даними, є ефективним засобом для профілактики грипу.
  19.02.2012

  Згідно з дослідженням, опублікованим в Science Translational Medicine, учені з the Buck Institute for Research on Aging і McMaster University in Hamilton Ontario відкрили, що масаж допомагає зростанню нових мітохондрій в скелетному м'язі, а також допомагає зменшити запалення.
  19.02.2012

  Ароматерапія може перенести нас в тонкий світ чудесних запахів, які надають незрима дію на наші тіла і духовний стан. Але враховуючи, що аромати масел рослин індивідуальні, як і люди, тому вибір відповідного ефірного масла справа нелегка.
  19.02.2012

  Вчені обстежували більше 3000 малюків та їх матерів, намагаючись з'ясувати, що ж більшою мірою впливає на здоров'я і схильність до зайвої ваги у дітей. Було вивчено вплив таких чинників, як расовий і етнічний ознака, вага матері до вагітності, а також курила чи мати під час вагітності і годувала чи дитини грудьми. Вага дітей спостерігався з 3-х до 7 років.
  19.02.2012

  Прес-служба Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації через повідомляє про те, що з 01.02.12. в Російській Федерації людям, що страждають рідкісними захворюваннями почали збирати матеріальну допомогу, запустивши Всеросійську благодійну акцію.
  19.02.2012

  Дитяче ожиріння можна запобігти, на думку вчених, не потрібно поспішати і "звалювати" причини захворювання на гени. Дійсно, багато дітей двох-трирічного віку страждають від надмірної ваги.
  19.02.2012

  Грип - гостра вірусна інфекція, що передається повітряно-краплинним шляхом. Серед усіх інфекційних хвороб вона одна з найбільш поширених. Практично кожна людина хоча б раз у житті хворів на грип. Недуга вражає людей різного віку. Особливо важко він протікає у маленьких дітей і може супроводжуватися високою смертністю. Під час епідемії їм переболевает від 40 до 70% всього населення.
  19.02.2012

  При переході з звичного раціону на збалансований тип дієти, ви не випробовуєте стрес: не існує списку заборонених продуктів, як і жорстких табу, які давили на психіку. Відчувати голод, відчувати дискомфорт і відчуття провини через постійне бажання що-небудь покласти в рот або побалувати себе чимось смачненьким не доведеться.
  19.02.2012

  За твердженням співробітників з University of Florida, вино з чорниці приносить здоров'ю людини набагато більше користі, ніж більшість вин червоних і білих сортів.
  19.02.2012

  Вчені американського Національного дослідницького інституту космічної біомедицини розробляють ультразвукову систему лікування сечокам'яної хвороби, що дозволяє виявляти і «виштовхувати» камені з нирок без хірургічного втручання.
  19.02.2012

  Низькі температури можуть бути корисними для людини - вони допомагають зберегти молодість, кажуть медики.
  19.02.2012

  Тимчасове припинення занять у навчальних закладах столиці оголосили у зв'язку з сильним пониженням температури в Києві. Протягом тижня температура опускалася до -35 вночі та -28 удень.
  19.02.2012

  Американські вчені розробили діагностичну систему, що дозволяє виявити ракові клітини в аналізі крові, яка за точністю діагностики порівнянна з біопсією пухлини.
  19.02.2012

  З цього року ярославці будуть точно знати, які медпослуги вони зможуть отримувати безкоштовно і за що їм доведеться заплатити.

   
  Рейтинг@Mail.ru